Hakkımızda

İsmim Metin Gültekin. İstanbul ‘dan Türkiye ‘nin 81 iline ve tüm dünyaya define arama çubukları satmakyatız. Yıllardır gerek Türkiye ‘de gerek yurtdışında bir çok araştırma ve resmi kazılar yapıp edindiğimiz bilgi birikimini isteyen tüm arkaşlarımla paylaşmaktayız.

Define Çubuklarımızın Özellikleri : Çubuklar öncelikle çok kalitelidir. Ana maddesi pirinç, fakat içindeki madde oranları değiştirilmiştir. Deneme yanılma ile suya gitmesin ,minerale gitmesin, iki kaya arasındaki gaz kütlesine gitmesin diye yıllarca araştırmalar yapıp, denemeler yapıp ona göre maddeden yapılmaktadır. Tutma yerlerinin kalınlıkları, çubukların kalınlıkları ve uzunlukları tesadüf değildir. Onun içindir ki bir ustayla çalışmak sizi sonuca götürür. Sakın gaflete düşüpte bir çubuğa aşırı paralar ödemeyin. Özel karışımlıdır diye aldığınız çubukların normal bir çubuk olduğunu anlayıncaya kadar zaman geçer satıcı geride almaz. Lütfen dikkatli olunuz.

Define ve Çubuk İlişkisi : Çok sade anlatacağım, insan vücudundaki statik elektrik ile yerdeki maddenin ışımının çubuklar vasıtası ile buluşması ve …  Devamı 9 sayfalık kullanma kılavuzunda  açık açık anlatılmıştır.

Derinlik Ölçümü : Kardeşlerim, çubukları elimize almadan önce aldıktan sonra ve yürürken yapacağımız çok basit şeyler vardır. Yaklaşık 30-50 cm yanılgı ile derinlik ölçüm testide vardır. Bu teknik çok eski tarihe sahip olduğumuz içindir ki bize unutturulmak istenmektedir. Oysaki birçok avrupa ülkesinde, aktif olarak kullanılmaktadır.

 

Radyestezi Nedir : Radyestezi “Işım Duyu” bilim dalıdır. Bu konudaki yazımızı “Radyestezi Nedir? Definecilikle Radyestezinin Kullanılması” başlığı altında bulabilirsiniz.

Define ve Altın Arama Çubuklarımız

Sizler için özel olarak ürettiğimiz, birbirinden farklı özellikleriyle, garantili ve seri numaralı ürünlerimizi incelemek ister misiniz ?

Müşterilerimin benim hakkımda yaptıkları yorumları aşağıda görebilir, Sizde benden çubuk aldıysanız yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Metin GÜLTEKİN

Metin GÜLTEKİNÇubuk Ustası - Gültekin Altın ve Define Arama Çubukları

0
+
mutlu müşterimiz var
0
Yıldır bu işi yapıyoruz
0
+
adet çubuk ürettik

Comments (36)

 • Kerim VATANSEVER cevap

  BU GÜNE KADAR ÇOK (SÖZDE ÇUBUK) VİDEOSU VE REKLAMI SEYRETTİM VE ARAŞTIRDIM.! ANCAK HİÇ BİRİNE İKNA OLMADIM,OLAMADIM. NEDENSE SİZİN SAMİMİ DAVRANIŞLARINIZ BENİ İKNA ETTİ. TABİKİ ARAŞTIRDIM.! VE SİZİN MARKANIZ METİN GÜLTEKİN ALAN TARAMA ÇUBUKLARINDAN ALMAYA KARAR VERDİM. İNŞALLAH HAYIRLI OLUR.

  27 Mart 2018 , 01:24
 • SABRİ ÖZEN cevap

  SORU =METİN BEY. ÇOK ÇUBUK SATAN VAR. NE TAVSİYE EDERSİN .KİME GÜVENELİM.

  CEVAP = ÖNCELİKLE BİR ÜRÜN ALIRKEN MUHAKKAK MARKA ALMAYA ÇALIŞIN. YANİ BUZ DOLABIDA ALSAN ,ÜTÜDE ALSAN MARKA ALIN. MARKA ÜRÜNLE BODRUMDA ÜRETİLEN ÜRÜN ARASINDA SAHTECİLİK FARKI VARDIR UNUTMAYIN. UCUZ DİYE ALDIĞINIZ ÜRÜNDEN RANDIMAN ALAMAZSINIZ.

  BİZİM ÇUBUKLAR MARKADIR. RESMİ DAİRELEREDE, İNŞAAT FİRMALARINADA ,ARKİYALOK VE JEOLOJİ MÜHENDİSLERİNİN TERCİHİDE GÜLTEKİN ÇUBUKLARIDIR.
  İNTERNETE YAZIN

  GÜLTEKİN ÇUBUKLARI
  DEFİNECİ METİN GÜLTEKİN
  METİN GÜLTEKİN BİLE YAZSANIZ Google,YE YİNE BENİM ANA SİTEME ULAŞIRSINIZ. BİZ DÜNYACA ÜNLÜ BİR MARKAYIZ.
  BİZİM ÜRÜNLERİMİZİ DÜNYA TERCİH EDİYOR.

  AVUSTURYADAN,İNGİLTEREYE ,ALMANYADAN ,TÜRKMENİSTANA ÜRÜNLERİMİZ BAŞARI İLE KULLANILIYOR. BAKIN Fecebook.ta BEĞENENLERİN SAYISI 2000 KİŞİYİ GEÇTİ. HİÇ BİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR.

  SAHTE ÜRÜN ALIP ÇOLUK ÇOCUK OYUNLARINA KANMAYIN.
  SEVGİLERİMLE. Metin Gültekin 0539. 559.03 .43

  13 Ekim 2014 , 10:38
 • NESİMİ GÜLER cevap

  USTAM DEDİKLERİNİ YAPTIM. MÜKEMMEL SONUÇ ALDIM. BÜTÜN ARKADAŞLARIMA GÜLTEKİN ÇUBUKLARINI TAVSİYE EDİYORUM.SELAMLAR ABİ.

  CEVAP= GÜZEL KARDEŞİM ,BAŞARILAR DİLERİM.

  30 Eylül 2014 , 10:20
 • SAMİ ÇOLAK cevap

  ABİ ÇUBUKLAR BİR HARİKA .SAĞOL ABİ

  CEVAP= MEMNUN OLMANA ÇOK SEVİNDİM KARDEŞİM.

  30 Eylül 2014 , 10:16
 • NİYAZİ AK cevap

  İYİ GÜNLER HOCAM. BEN ÇUBUK ALMAK İSTİYORUM. FAKAT ÇOK SATAN VAR. 50TL. 100TL. YE BİLE VAR. NE TAVSİYE EDERSİNİZ.

  CEVAP= NİYAZİ BEY. BU GİBİ ŞEYLERİ ALIRKEN DİKKAT EDECEĞİMİZ BİR KAÇ MADDEYİ YAZIYIM.

  ÜRÜNLER FATURALIMI
  İŞİN USTASIMI,
  ARADIĞINIZDA ULAŞIP SORABİLECEĞİNİZ USTALIKTAMI.
  ÇUBUKLARINDAN VERİM ALINMIŞMI.
  ANA SİTELERİ VARMI.DÜKANLARI VARMI.
  TİCARET BAKANLIĞINA KAYITLIMI.
  HAYALCİMİ ,GERÇEKÇİMİ.
  HAYAL GÜZELDİR AMA ÖMÜR KISADIR.

  SELAMLAR.

  29 Eylül 2014 , 20:05
 • SAMİ ÇILGIN- cevap

  Metin abi birşey sormak istiyorum. Yağmurlu,soğuk karlı havalarda çubuklarla çalışabilirmiyiz acaba. Selamlar abi kolay gelsin.

  CEVAP= Sami bey, Tabiki çalışabilirsin.Oradan bir ışım çıkıyor. çubuklarla onu yakalıycaz. yağmur, kar farketmez.

  Unutmaki definecilik kışın daha iyi olur.
  Çubuk almış olun almamış olun farketmez Herzaman bizden bilgi alabilirsiniz.

  0539 559 03 43 Metin.

  19 Eylül 2014 , 12:09
 • HÜSEYİN GÜLER cevap

  METİN BEY.BEN İZMİT,TEN YAZIYORUM.
  SİZİN ÇUBUKLARI ÇOK METHETTİLER,BANA BİR GÜVEN VEREBİLİRSENİZ 004 ÜRÜNLERDEN ALMAK İSTİYORUM.İYİGÜNLER.

  CEVAP= Güzel kardeşim benim çubukları size methetmişler daha ne güveni bekliyorsunki.Bakın fecebook,ta beğenenlerin sayısı 600 kişiyi buldu bu nedemek biliyormusun.İnanın sizin mutluluğunuz beni daha çok mutlu ediyor.Yaradana şükürler olsun.
  Ne diyorduk, Zeka,Dikkat,İffet. Soran herzaman kazanır.
  iyigünler.

  11 Eylül 2014 , 20:12
 • NİYAZİ ÜNLÜ. cevap

  ABİ MERHABA, BEN DAHA ÖNCE BAŞKA BİRİNDEN ÇUBUK ALDIM. ÇUBUKLAR HAKKINDA,DEFİNECİLİK HAKKINDA SATICIYA SORULAR SORDUĞUMDA KEM KÜM EDİYOR ÇUBUKLARI ÜSTÜNE SÜR,SAÇINA SÜR ,ARAZİYE GİT ALTINI GÖM BENİ ARA BEN SANA SÖYLİYCEM DİYOR ABİ ALLAHAŞKINA KANDIRILDIM GALİBA. BANA YARDIMCI OLURMUSUN NOLUR. SENİ SONRADAN BULDUM ABİ BANA Bİ YARDIM…..

  CEVAP: Merhaba kardeşim. çubuk çubuktur her çubuk aynıdır diyemiyorum çünki her işin ustası vardır.sen şimdi marangoza yemek yaptırırsan olmaz. taki üstüne sür saçına sür abi bu ne ya. bu işler bu kadar çoluk çocuk oyunu oldu artık. topraga altını göm diyor öylemi . ben toprağa 10 kilo altın gömcem o sana çubugu satan kişi sattığı çubuklarla o altını bulsun ona o altınları hediye etmezsem adam değilim.
  abiler dikkatli olun o çubukları satanlara sorular sorun , altını sakla çubuklarla bulursun diyen kim olursa olsun inanmayın .o üçkağıtçı ahiretini düşünmeyen biridir. her işin kuralı vardır.var ise aksini düşünen bana katılmıyan telefonum sabah,9 gece 12 ye kadar açıktır.sanada yardımcı olurum öğrenmek isteyen satıcıyada alıcıyada.

  TEL:0539 559 03 43 Metin Gültekin İSTANBUL /Güngören (AVP.)

  iyigünler.

  2 Eylül 2014 , 22:20
 • İSA ELİAÇIK cevap

  S.A. METİN BEY. BEN DERİNLİK KONUSUNDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM. ÇUBUKLAR ÇARPI OLUNCA YÜRÜYORUZ………

  CEVAP = ALEYKÜM SELAM GÜZEL KARDEŞİM. ÇUBUKLAR ÇARPI OLUNCA DİYORSUN. SEN DAHA DEFİNEYİ, BOŞLUĞU TESPİT EDEMEMİŞSİN. ÇUBUKLAR ÇARPI OLUNCA DİYORSUN….

  BAKIN ABİLERİM KARDEŞLERİM,SAGDAN SOLDAN DUYDUĞUNUZ YALAN YANDIŞ BİLGİLERLE DEFİNE ARANMAZ. ÖMRÜNÜZ ARAMAKLA GEÇER AMA BİRŞEY ELDE EDEMEZSİNİZ. ÇUBUKLAR ÇARPI OLUNCA DİYORSUN ,NERDEN ÖĞRENDİN BUNU, İNTERNETTE VS. YERLERDEN ÖĞRENDİĞİNİZ BİLGİLER SİZİ YANLIŞ YÖNLENDİREBİLİR. BAYTARA İNSAN KALBİ MUAYENE ETTİRİLMEZ.SONU NET SONUÇ OLMAZ. ARAYAN BULUR. 0539.559.03.43

  28 Ağustos 2014 , 09:43
 • ALİ KEMİKSİZ cevap

  SORU = METİN BEY. BEN ELEKTRONİK MÜHENDİSİYİM. BANA TEK BİRŞEY SÖYLEYİN ÇUBUKLARA İNANAYIM.

  CEVAP = GÜNEŞ UZAYDA EN UFAK BİR ALEV PATLAMASINDA MİLYONLARCA KİLOMETRE UZAKTAN ENERJİSİNDEN ETKİLENİYORUZ. BİR LİRAYA ALACAĞIMIZ BİR PUSULA BİLE YÜZBİNLERCE KİLOMETRE UZAKLIKTAKİ DOĞUYU BATIYI KUZEYİ ŞAŞMADAN GÖSTERİYOR ENERJİSİ İLE . SİZİN ARIYACAĞINIZ İKİ ÜÇ METRE DERİNLİKTEKİ DEFİNENİN ENERJİSİ. (GAZI)
  İŞİN USTALARI İLE ÇALIŞIN

  BİZİ TAKİP EDİN.METİN GÜLTEKİN.

  26 Temmuz 2014 , 09:38
 • TUNCAY ÖZ cevap

  USTA MERHABA, Fecebookta OKADAR BEĞENEN OLMUŞ . DEMEKKİ VAR BİŞEYLER.

  CEVAP = BENİ SİZ ÖVECEK TAVSİYE EDECEKSİNİZ. BEN KENDİ KENDİMİ ÖVMEYLE ÇUBUKLARIMI ÖVMEYLE OLMAZ. USTALARLA ÇALIŞIN.BİZİ TAKİP EDİN.

  19 Temmuz 2014 , 09:23
 • ALİ AKMAN cevap

  METİN ABİ. DEDİKLERİ KADAR VARMIŞ .ALLAH SENDEN RAZI OLSUN.

  CEVAP= ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN. HİÇ BİR ZAMAN ÖZÜNÜ UNUTMA.

  19 Temmuz 2014 , 09:18
 • ALPER ÜNAL. cevap

  METİN BEY,MERHABA.
  İNANIN ŞAŞIRDIK.NE ALACAĞIMIZA. NE PAHALI DEDEKTÖRÜ NE PAHALI ALAN TARAMA NEDE PİLLİ CİHAZLAR.HEPSİ BOŞ BU ARTIK İNAT MESELESİ OLDU. MUHAKKAK BULMAM LAZIM.
  LÜTFEN YARDIMCI OLUN SAYGILAR…

  CEVAP = MERHABA KARDEŞİM,BÖYLE MESAJLAR BANA ÇOK SIKÇA GELİYOR. BEN HİÇBİR DEDEKTÖRÜ, HİÇBİR CİHAZI KÖTÜLEMEM HEPSİ İYİDİR,FAKAT 10 YIL 20 YILDAN BERİ ELEKTİRONİK ÇİHAZLARLA ÇALIŞIPTA SONUÇ ALAMADIYSANIZ BİRDE BİZİM ÇUBUKLARI DENEYİN. ÇUBUKLARIN GEÇMİŞİ 2000 YILLIKTIR PİLİN İCADI 50. 60 YILDIR. HER MADDEYE SİNYAL GÖNDEREREK BULABİLİRSİN AMA ALTIN ÖYLE DEĞİLDİR.BİLMEDİĞİNİZ KONULAR VARDIR. BU İŞLER BU KADAR KOLA DEĞİLDİR. NE OLUR BİNLERCE LİRA PARA VERMEDEN ÖNCE ÇOK İYİ ARAŞTIRMALAR YAPIN. SITATİK ELEKTİRİK NEDİR. VİCUT ENERJİSİ NEDİR ARAŞTIRIN. LÜTFEN USTALARLA ÇALIŞIN. SORULAR SORUN . SORU SORMAK PARAYLA DEĞİLDİR. 0539. 559. 03. 43 .METİN USTA.

  5 Temmuz 2014 , 09:10
 • CAN SÖYLEMEZ cevap

  SORU= KARDEŞ,BEN BANDIRMADAN YAZIYORUM. ÇUBUK SATAN SİTELERE BAKIYORUM HEPSİ ÜST SIRALARDA REKLAM VERİYOR,SİZİN İKİ ÜÇ KATI TIKLANMIŞLAR.HER YERDE REKLAMLARI VAR ,BUNLAR ÇOKMU KALİTELİLER.

  5 Haziran 2014 , 14:13
  • definede cevap

   ALTTAKİ SORUNUN CEVABI = MERHABA KARDEŞİM ,BU VESİLE İLE BÜTÜN BANDIRMADAKİ ARKADAŞLARIMA SELAM EDERİM. REKLAMI İHTİYACI OLAN VERİR.GÜLTEKİN ÇUBUKLARININ REKLAMA İHTİYACI YOKTUR.BEN ARTIK BEŞİNCİ,ALTINCI NESİLLERE ÇUBUK GÖNDERİYORUM.BU YANİ AHMET ABİ BENDEN ÇUBUK ALMIŞ O ABİSİNE O DAYISINA O ENİŞTESİNE TAVSİYE ETMİŞ……ÇOK ŞÜKÜR BÖYLE SAĞLAM GÜVENİLİR ADIMLAR İLE YILLARDAN BERİ VARLIĞIMIZI ALNIMIZ AÇIK BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜYORUZ.BİZ BU İŞİN USTASIYIZ,ARAYAN NASİBİ OLAN BİZİ BULUR.REKLAMLA SATILAN ÜRÜN,REKLAMLAR BİTİNCE ARAZİDE SİZİ YANDIZ BIRAKABİLİR.
   BİZE DEFİNECİLİK VE ÇUBUKLAR HAKKINDA NE SORARSANIZ CEVABINI ALIRSINIZ.REFERANSLARIMIZ ARASINDA BELEDİYE FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜKLERİ, İNŞAAT FİRMALARI…………..VS. VARDIR.

   5 Haziran 2014 , 14:54
 • mehmet cevap

  Arkadaşlar kolay gelsin define çubukları ile ilgili bir anımı yazayım.3lü çubuk seti kullanıcısıyım önce alırken ne kadar çalışır bilmiyordum .şansımı deneyip aldım.sonra çalışma usulünü öğrenince bir selçuklu sikkesini 115 ile 125 cm arasında kendim çıkardım üç arkadaşım da yanımdaydı.yemin hoş bişey değil ama yemin de edebilirim.yeterki kullanmasını bilin.Metin ustanın öğütlerini dinleyin.TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE KOLAY GELSİN. (doğu ilinden hasan)

  16 Nisan 2014 , 18:08
  • definede cevap

   ALTTAKİ YORUMUN CEVABI= GÜZEL KARDEŞİM,ÇUBUKLARDAN MEMNUN OLMANA İNAN ÇOK SEVİNDİM. İSTEĞİN ÜZERİNE MEMLEKETİNİVE hotmail ,İNİ YAZMIYORUM. GÜZEL KARDEŞLERİM Facebookda DEFİNE ÇUBUKLARINI VE BENDEN ÇUBUK ALIPTA MEMNUN OLAN ARKADAŞLARIM ÇOK KISA SÜREDE 500 ü AŞTIĞINI BEĞENDİKLERİNİ Facebookda YAZMIŞLAR BEĞENMİŞLER .. DEMEKKİ OLUMLU YÖNDE VERİMLİ OLDUĞUM İÇİN İNANIN SİZLERDEN ÇOK BEN SEVİNİYORUM. HEPİNİZE VE BÜTÜN DEFİNE SEVDALILARI ARKADAŞLARIMA SEVGİLERİMLE.

   18 Nisan 2014 , 20:55
 • ORHAN cevap

  YORUM : Herkese merhaba Metin bey benim şahsi fikrim ben çubuk işinde sizin usta olduğunuza inanıyom.başarılarınızn devamını dilerim

  8 Nisan 2014 , 22:40
 • AHMET cevap

  METİN ABİ BEN MANİSADAN YAZIYORUM.
  ABİ İNTERNETTE BAKIYORUM BİRSÜRÜ ÇUBUK SATAN VAR.ABİ ALLAH AŞKINA BENİ Bİ AYDINLATIVER ŞAŞIRDIK KİME GÜVENECEĞİZ İNAN BİLEMİYORUM SAYGILAR ABİ.

  9 Mart 2014 , 23:05
  • definede cevap

   ALTTAKİ SORUNUN CEVABI = AHMET BEY SAMİMİ YAZIN İÇİN TEŞEKKÜREDERİM.
   GÜZEL KARDEŞİM ,İNAN BENDE ŞAŞIRIYORUM. BU İŞLER BU KADAR KOLAYMI.
   DÖNE DÖNE ALTININ YERİNİ BELİRLEYEN, HAZNESİNE NEYİ KOYARSAN ONDAN BAŞKASINA GİTMEYEN ÇUBUKLAR, ALTIN KAPLAMA ÇUBUKLAR ALLAH ALLAH. PİLLİ EFENDİM GÜÇ DESTEKLİ ALLAH ALLAH. TAHTA SAPLI, PİLASTİK HORTUMDAN SAPLI ,TORNAVİDA SAPINDAN , YOK KARDEŞİM ŞAŞTIM BU OLAYLARA.
   SANA VEDE TÜM KARDEŞLERİME YAZIYORUM NE OLUR DİKKATLİ OLUN ALLAH AŞKINA USTALARLA ÇALIŞIN.
   24 AYAR ALTINDANDA YAPSANIZ OLMAZ. OLMAZ. . ELLERİNİZ MUHAKKAK ( VİCUT BÜNYEMİZDE VAR OLAN ) SAF PİRİNCE ,BAKIRA DEĞMESİ LAZIMDIR . SUSUZLUĞUNUZU KOLA,FANTA,İÇEREK GİDEREMEZSİNİZ. HER İŞİN BİR KURALI VARDIR.
   SEVGİLERİMLE.

   9 Mart 2014 , 23:27
 • cemil cevap

  METİN KARDEŞİM MERHABA.ÇUBUKLARI ALAII 2 AY GİBİ BİR ZAMAN OLDU.ÇUBUKLARINIZ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL. ALLLAH SİZDEN RAZI OLSUN.

  8 Mart 2014 , 09:49
 • Tacettin cevap

  Merhaba ben kuşadasından Tacettin Metin usta ellerine sağlık aldığım çubuklardan çok memnunum kullanmasını billirseniz kesin hedefe götürüyor bu işle ilgilenen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim anlatılmaz yaşanılır Metin ustama çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgilerle bizleri aydınlattınız Allah razı olsun…
  CEVAP= GÜZEL KARDEŞİM ,HAYRINI GÖR.

  25 Şubat 2014 , 15:47
 • cemil cevap

  USTAM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN.
  ÇUBUKLARIN BİR HARİKA VE MÜTHİŞ. SANA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.61 YAŞINDA OLMAMA RAĞMEN ELLERİNDEN ÖPMEYE GELECEĞİM BİRGÜN YANINA.ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.

  14 Şubat 2014 , 15:41
  • definede cevap

   ESTAFURULLAH USTAM, HERZAMAN ÇAYIMI İÇMEYE GELEBİLİRSİNİZ.

   14 Şubat 2014 , 15:51
 • ilhan cevap

  DAHA ÖNCE BAŞKA YERDEN ÇUBUK ALMIŞTIM. ÇOK BASİT GELDİ, SONRADAN SİZDEN ALDIĞIM DEFİNE ÇUBUKLARININ YANINDA BUNLARIN GERÇEKTEN OYUNCAK GİBİ OLDUKLARINI BOYLARININ KISA VE ÇOK BASİT GELDİĞİNİ TÜM SAMİMİYETİMLE YAZIYORUM.SİZİNKİLERİN GERÇEKTEN GÜVEN VERDİĞİNİ YAPTIĞIM ÇALIŞMALARDA SONUCA GÖTÜRDÜĞÜNE EMİN OLDUM. ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA YEMİNLEN YAZIYORUM.ALLAH SENDEN RAZI OLSUN METİN ABİ. SENİN ÜRÜNLERİNİ HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. HOŞÇAKAL HAYIRLI İŞLER. (ZONGULDAK – NİHAT)

  29 Ocak 2014 , 13:46
  • definede cevap

   CEVAP : NİHAT BEY MESAJINI OKUDUM. BU OLAYLAR BENİ ÇOK ŞAŞIRTMIYOR ARTIK. ÇÜNKÜ BU OLAYLARI BEN SIK SIK YAŞIYORUM. BU GÜNE KADAR BAŞKA YERLERDEN UCUZ DİYE, VEYA HEPSİ AYNIDIR DİYE, VEYA JAPONYA’DAN İTHALDİR DİYE ALINAN ÇUBUKLARIN MALESEF BİR İŞE YAAMADIKLARINI ÜZÜLEREK DUYUYORUM. VERİLEN PARAYA MI BOŞA GEÇEN EMEĞE Mİ YANARSIN. SEN YEMİN ETMİŞSİN BENDE YEMİN EDERİMKİ BAŞKA YERDEN ÇUBUK ALDIKTAN SONRA, KARGO İLE VEYA YANIMA GELEREK BENDEN DEFİNE ÇUBUKLARI ALANLARIN SAYISI PEK FAZLADIR. ALLAH’A EMANET OLUN. SEVGİLERİMLE…

   29 Ocak 2014 , 16:00
 • İSMET cevap

  METİN BEY ,BEN SİVASTAN İSMET.ÇUBUKLARDAN ÇOK MEMNUNUM.SAĞOL ABİ.VERMİŞ OLDUĞUN DERİNLİK ÖLÇÜM TEKNİĞİDE 30 SANTİM YANILDIM.İYİ GÜNLER.

  25 Ocak 2014 , 14:16
  • definede cevap

   CEVAP : YORUMUN İÇİN SAĞOL KARDEŞİM.HER ZAMAN DERİM USTALARLA ÇALIŞIN. ÇOLUK ÇOCUK OYUNLARINA KANMAYIN .ÜRÜNLERLE BERABER GÖNDERDİĞİM 9 DOSYA KAĞIDI KULLANMA KILAVUZU SİZE BU İŞİN AYRINTISINA KADAR ANLATIR.HER ZAMAN SORULARINIZI BEKLERİM. BAŞARILAR DİLERİM. MEMNUN VE BAŞARILI OLMANIZ BİZİ ÇOK SEVİNDİRİR.

   25 Ocak 2014 , 14:32
 • MÜLAYİM cevap

  BEN İZMİRDEN MÜLAYİM. MİNERALLİ ÇUBUKLARI SORAN ARKADAŞA YAZIYORUM, ÇOK SAMİMİ OLARAK ÇUBUKLAR ÇOK PROFESYONEL.YAPTIĞIM ÇALIŞMALARDA  ÇUBUKLARIN GERÇEKTEN İŞE YARADIKLARINA KANAAT GETİRDİM. METİN ABİDE GERÇEKTEN BU İŞİN USTASI,SORDUĞUM SORULARA HERZAMAN YANIT ALDIM. METİN ABİYE GERÇEKTEN BU İŞTE SAMİMİ OLDUĞUNU İNANDIRIRSAN KESİNLİKLE BOŞ ÇIKMAZSIN.EYVALLAH.

  22 Ocak 2014 , 14:40
 • Ahmed cevap

  Arkadaşlar mineralli define çubuklardan kullananlar varmı? Memnunmusunuz. Buraya yazında bizim gibi almayı düşünenlere yardımcı olun lütfen….

  21 Ocak 2014 , 19:12
 • halil ibrahim cevap

  usta ben vanda oturuyorum. buranın toprak yapısına göre hangi çubuğu tavsiye ederseniz.hangi define çubuğu bu bölgenin toprak yapısına uyum sağlar.

  19 Ocak 2014 , 01:45
  • definede cevap

   Cevap (halil ibrahim) : merhaba van volkanik çok mineralli yapısı vardır. mineralli çubuklar olabilir o ,bölgeye en uyumlu budur. (004 ) ürünler.

   19 Ocak 2014 , 16:41
 • FATİH cevap

  Yeni siteniz çok güzel olmuş metin bey tebrik ederim

  18 Ocak 2014 , 17:45
  • definede cevap

   Cevap (Fatih) : SAĞOL GÖZÜM. İNŞALLAH HAYIRLI OLUR.

   18 Ocak 2014 , 18:49
 • ibrahim cevap

  ustam yeni siteniz hayırlı uğurlu olsun süper bir site olmuş…

  18 Ocak 2014 , 03:49
  • definede cevap

   Cevap (ibrahim) : TEŞEKKÜR EDERİM.

   18 Ocak 2014 , 18:50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button