Sık Sorulan Sorular

Çubuklar neyden yapılır?

Cevap: Çubukların ana maddesi pirinçtir.Fakat içindeki madde oranları değiştirilmiştir.(Sanayi pirinci değildir.) Deneme yanılma ile suya gitmesin ,minerale gitmesin, iki kaya arasındaki gaz kütlesine gitmesin diye yıllarca araştırmalar yapıp, denemeler yapıp çubuklar ona göre maddelerden yapılmaktadır. Tutma yerlerinin kalınlıkları, çubukların kalınlıkları ve uzunlukları tesadüf değildir. Onun içindir ki bir ustayla çalışmak sizi sonuca götürür. Sakın gaflete düşüp de bir çubuğa aşırı paralar ödemeyin. “Özel karışımlıdır!” diye aldığınız çubukların normal bir çubuk olduğunu anlayıncaya kadar zaman geçer satıcı geride almaz. Lütfen dikkatli olunuz.


Çubuklarla definenin üzerine geldiğimizde çubuklar ne gibi bir hareket sergiler?

Cevap: Kardeşlerim her işin bir yapılış şekli vardır. Arabaya binip hadi git deyince araba gitmez. Çubukları kullanmanın da bir tekniği vardır. Tutuş şekli, aralık mesafesi, yürüyüş vs.. Bu konuyla ilgili cevap ürünle beraber size gelecek olan kullanım klavuzunda detaylıca anlatılmıştır.

Ürünleri Türkiye’nin heryerine gönderebiliyor musunuz ?

Cevap: Ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine PTT kargo ile gönderiyoruz.

Ödemeyi nasıl ve nereye yapıyoruz ?

Cevap: Ödemelerinizi isterseniz banka hesabımıza Havale yada EFT yapabilirsiniz. İsterseniz Kredi kartınız ile peşin yada taksitli alabilirsiniz. İstersenizde PTT Kargo ile ürününüzü teslim alırken Kapıda Ödeme yapabilirsiniz.

Ürünlere kargo ücreti dahil mi yoksa ek ücret ödememiz gerekiyor mu?

Cevap: Ürünlerin fiyatları kargo dahil fiyatlardır. Yani kargo ücreti ödemiyorsunuz.

Ürünü alırken kontrol edebilir miyiz ?

Cevap: Siparişinizi oluştururken ürünü kontrol ederek almak istiyorum diye belirtirseniz bizde kontrollü kargo olarak size gönderimini sağlarız. Ürününüz size ulaştığında PTT çalışanı ürünü kontrol etmenize izin verir.

Ürünü kargo sırasındayken yada teslim alırken biri görebilir mi ?

Cevap: Ürünler özenle paketlenir. Size getiren kişi içinde asla ne olduğunu bilmez. Özenle paketlendiği için siz ürünü kargodan teslim alırkende içinde ne olduğu anlaşılmaz.
Call Now Button