Bu Yazıyı Okumadan Çubuk Almaya Karar Vermeyin

Bu Yazıyı Okumadan Çubuk Almaya Karar Vermeyin

memnuniyet-1
İyi günler Sevgili Arkadaşlarım,

Bana güven konusunda bazı sorular geliyor. “Neden sizin çubukları tercih edelim? Define çubuklarınız güvenilir mi? Sizden çubuk alanlardan hiç bulan var mı?” gibi sorular geliyor.

Şimdi sevgili kardeşlerim, derler ya sütten ağzı yanan ayranı üfleyerek içer… Bu işlerle uğraşan arkadaşlar daha önce muhakkak birşeyler ile çalışmışlardır. Ama bir yerden çubuk almışlardır, ama dedektörle yada pille çalışan alan tarama vs.

 

guven-defineArkadaşlarım, bu işler bu kadar kolay değildir. Satıcı arkadaşlar ballandıra ballandıra anlattıkları 4 metre çeker 15 metre çeker, yok görüntülü yok fotoğraflı, sakla altını gözün kapalı bul vay be…

İnanın bana telefonda bu gibi cihazları almak için kredi çeken mi istersin, tarlasını, bahçesini satan mı istersin. Arkadaşlar lütfen, altın çok özel bir maddedir. Zaten çok özel bir madde olmasaydı kilo ile satılır, 1 damlasına 1 ay çalışmazdık. Uğruna savaşlar yapılmış ülkeler, imparatorluklar devrilmiştir.


Beni bu konuda arayıpda dert yanan bir çok kişi vardır. Abi cihaz aldık, kiraladık ama dedikleri gibi çıkmadı paramız heba oldu vs. Oraya gidecem dağıtacağım diyenleri mi ararsın. Aman kardeşim sakın ha böyle birşey yapma haklıyken suçlu duruma gelirsin diye sakinleştirdiğim bir çok kişi vardır.


Güzel kardeşlerim hedefimizde define var boşluk var ise çubuklar size yeter. Bir yerden bir kardeşimiz aradı şipariş verdi ve birşey anlattı. 


“Abi ben küçüktüm, abim birisi ile konuşuyor ve arabamı sattım, cihaz aldım yıllarca boşa uğraşmışım, iki çubukla demekki bu iş oluyormuş diye duydum. Şu anda o abi ilçemizin en zengin adamı. Kızının bile jipi var.”


Kardeşlerim ben yıllardan beri bu işlerin içindeyim. Bir çok resmi kazı yaptık vede kimseye muhtaç olmadık. Dünyada binmediğimiz ülkenin uçağı kalmamıştır. Dünyalığımızı da yaptık çok şükür. Rabbim herkezin gönlüne kalbine göre versin. Benim bildiğim eski defineci amcalar, abilerimiz şu anda en kötüsü bir köyü satın alabilecek güçtedirler. Sermayesi 2 çubuk.


Kardeşlerim bizim çubukların içinde altın, pırlanta yoktur. Tek tek el yapımı, simetrik ham madde vede çap olarak yılların tecrübe vede bilgisi vardır. Ben aşçılıktan ,çifçilikten, marangozluktan, terzilikten anlamam. İşimiz budur. Bu işide bize bırakın, bize danışın. İnanın zararlı çıkmazsınız.

metin-gultekin-define-arama-cubuklariReferanslarımızı yazmakla bitiremeyiz. Doğudan batıya 81 ilde ürünlerimiz vardır ve kullanılmaktadır. Yurtdışı olarak ne Avusturya’sı ne İngiltere’si nede Afganistan’ıı kalmıştır.

Gönderdiğimiz yaklaşık bütün il, ilçe vede köylerden her zaman teşekkür telefonları ve mesajları gelmektedir.


İnanın Diyarbakır’dan, Edirne’den, Gaziantep’ten aklıma gelmeyen bir çok ilden define ustaları yanımıza çay içmeye gelmişlerdir. Zaten böyle olmasaydı yıllarca bu piyasada barınamaz, göğsümüzü gere gere gezemezdik. Piyasadan bir çokları gibi silinir giderdik.


Güzel kardeşlerim, biz bir markayız, firmayız. Ürünlerimiz resmi faturalı, dükkanımız vardır.


Aldığınız çubuklar faturası ile gelir. Kargo gönderim kağıtlarında herşey, açık adresimiz, ptt hesap numaramız, telefon numaramız, kimlik TC. numaramız vs. vs. Sizlere güven verecek her türlü bilgi mevcuttur.


Birde şunu açık olarak belirtmek isterim biz çubukları satana kadar arkadaş değiliz. Her zaman arkadaşız. Cumartesi, pazartesi, bayram, seyran her zaman cepten yada mail yolu ile arayabilir konu hakkında her zaman sorular sorabilirsiniz biz bunu taahhüt ediyoruz.


BÜTÜN ARKADAŞLARIMA SEVGİ VE SAYGILARIMLA.


Telefon : 0539 559 03 43


METİN (GÜLTEKİN) BİR MARKADIR.

 

bu-yaziyi-okumadan-cubuk-almaya-karar-vermeyin

Call Now Button